Hakkımızda

Hakkımızda

Emniyet nakliyat 2000 yılında taşımacılık ve nakliye sektöründe ki boşluğu fark etmiş bu doğrultuda hareket etmek için ve insanların ihtiyaçlarını karşılayıp hayatı kolaylaştırmak için Resul dursun tarafından kayseri,da kurulmuştur.

2000 yılında kurulan Kayseri Emniyet evden eve nakliyat, başarılı geçmi­şiyle Türkiye’ ve kayseri nin önde gelen evden eve nakliyat firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kayseri Emniyet Nakliyat evden eve taşıma, ofis taşıma, banka taşıma, fabitika taşıma,şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ve hizmetler, olmak üzere türkiye kayseri sektörde faaliyet göstermektedir.

Nakliye sektöründe mevcut olan boşluğu fark edip çağın gereksinimlerine ayak uydurarak kurulan Emniyet nakliyat,bu boşluğu doldurmak adına yıllardır aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.
İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır.

Bu nedenle Kayseri Emniyet evden eve nakliyat müşterilerine birçok taşımacılık hizmeti vererek

onların her türlü nakliye işlerini güvenle yapmaktadır. Sektörde köklü bir geçmişi olan ve

tecrübeyle her gün kendi daha da geliştirerek sektöründe önemli oyunculardan biri olan emniyet

nakliyat bu köklü geçmişin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının farkında olarak taşımacılık ağını

genişletmiş ve birçok taşıma modeli geliştirmiştir.kayseri hakkımızda evden eve nakliyat,taşıma,

 

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, evden eve nakliyat sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktayız.

Değerlerimiz
Saygı ve evden eve nakliyat sektörü
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Çok iyi bir ev taşıma önem veren bir anlayışla, hizmetlerimizden faydalanan kişilerin düşüncelerini ve beklentilerini dikkate alarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye, alanında yeni çalışmalarımıza yön vermek;
Çalışanlarımızın kendilerini sürekli yenileyebilmelerine imkân sağlayacak eğitim ve gelişim fırsatları sunmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek;
Hizmet ve faaliyetlerimizin tasarlanma aşamasından başlayıp, uygulanmasına kadar geçen süreçte sarf ettiğimiz tüm kaynaklarımızın etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacak başarılı bir yönetim modeli, etkin bir işbirliği ve sürekli gelişim ortamı oluşturmak.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments