Sıkça Sorulan Sorular

HANGİ EŞYALARIN AMBALAJI YAPILIR..?
Taşımacılık işlemlerinde yere basan tüm eşyaların ambalajı yapılır.

 

 

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ VERİYOR MUSUNUZ..?
Tüm Türkiye’nin her yerine şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

 

HANGİ AMBALAJLAMA MALZEMELERİNİ KULLANIYORSUNUZ..?
Genel olarak kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, köpük, streç, karton koli, battaniye gibi malzemeler kullanmaktayız.

 

NAKLİYAT İŞLEMLERİ KAÇ PERSONELLE YAPILMALIDIR..?
Evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılan bir iştir? Evden Eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5,veya 6 kişi ile yapılır.

 

NAKLİYAT İÇİN ÖNCEDEN REZERVASYON  YAPTIRMALIMIIYIZ ..?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

 

MOBİLYALARI SÖKÜP TAKIYOR MUSUNUZ..?

Evet söküp takıyoruz.

 

Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular…?
Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?
Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

 

Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular…?
Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

 

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ..?
Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments