Yorumlar

“Yorumlar” için 110 cevap

 1. d. Taşdemir dedi ki:

  Birçok kez eşya taşıması yaptırdım ama içlerinde Emniyet nakliyat bambaşkaydı. Eşyaların alınmasından teslimine kadar her şeyi 10 üzerinden 10 puan.

 2. Barış.p dedi ki:

  Ekip sağolsun eşyaların ambalaj paketleme yi çok güzel taşıyorlar ellerine emeğine sağlık çok teşekkürler ediyorum.

 3. Harun S. dedi ki:

  Bu kadar kaliteli sorunsuz ve işini bilen ekip üyeleri olan bir taşıma firmasıyla ilk kez karşılaşıyorum herşey için emniyet nakliyat ve çalışanlarına çok teşekkür ederim ellerinize sağlık

 4. Sıddık Y. dedi ki:

  Kısa zamanda taşınmam gerekti ama hızır gibi yetiştiler valla. Hem düzgün iletişimleri hem de ellerinden geleni yaptıkları için ne kadar teşekkür etsem az. Emniyet nakliyat Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 5. Burak Y. dedi ki:

  Eşyanın kıymetini bilmiyorsanız emniyet nakliyat tı tercih edin. 9 uncu kattan asansörle . aldılar ve aynı mahle ye eşyalarımı 5 ci kata taşıdılar çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz.

 6. yusuf. k dedi ki:

  kayseri’daki evimi sattığımda eşşalarımı 8ay depolarında sakladım.Daha sonra erkilet te’ taşındım. Bu zaman zarfında hiçbir eşyam zarar görmeden evime taşınıp kuruldu.Güler yüzleri,ciddiyetleri,titizlikleri beni etkiledi. emniyet ailesine çok teşekkür ederim.

 7. recep.d dedi ki:

  Bir süre taşıma firmaları ile görüşerek emniyet nakliyat firması için karar kıldık, kalitede hizmet veren, ekibi çok bilinçli tecrübeli ve terbiyeli sabit personel ile eşyamizi asansör ile kayseri talas tan yıldırımbeyazite mahallesine tasittik, çok memnun kaldık

 8. Özcan D. dedi ki:

  Kayseri içi taşıma hizmeti aldım Herşey planlandığı gibi, zamanında ve eksiksiz yerine geldi. Gelen ekipteki tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

 9. Sinan. t dedi ki:

  Ankaradan evimi kayseri’e taşıttım çok memnun kaldım, eşyalarımızı Patpat dedikleri ambalajlara sardılar, güzel temiz bir taşıma oldu.

 10. serpil. g dedi ki:

  Emniyet Nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim. Gerçekten gayet tecrübeli ve işinin ehli olan bir firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.