Yorumlar

Müşteri Görüşleri Önemlidir

Size daha iyi hizmet etmemize yardımcı olurlar. Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında neler söylediklerini aşağıda görebilirsiniz. Burada daha fazla inceleme okuyabilirsiniz . 

“Yorumlar” için 116 cevap

 1. Kayseri Evden Eve Nakliyat Emniyet dedi ki:

  KAYSERİ ya gelen eşyalarınızın yükleme boşaltması her türlü mobilya montajını itina ile yapılır kiralık asansörümüz ile 7/24 hizmetınızde .

 2. Emrah d dedi ki:

  Sağ olsun gelen arkadaşlar gayet titiz bir şekilde paketleme ve taşıma işini hızlı bir şekilde tamamladılar, Firma genel olarak gayet ilgili ve alakalı şüphe duymadan çalışılacak, fiyatları uygun. teşekkür ederim, saygılar.

 3. mehmet. d dedi ki:

  İlk andan itibaren süreçten memnun kaldım. emniyet nakliyat Resul bey çok yardımcı oldu ve sorularımı yanıtlayarak ve maliyetin ne olacağı konusunda gerçekçi bir tahminde bulunarak harika bir iş çıkardı. Mobilya paketlenmesi ve yüklenmesi ile ilgili verimlilik ve özenden çok etkilendim. Her şey çok dikkatli bir şekilde teslim edildi ve boşaltıldı. Herkese tavsiye ederim. Taşımayı sorunsuz yaptığınız için teşekkür ederiz.

 4. Gökhan dedi ki:

  Merh resul bey yapmış olduğunuz işden dolayi teşekkür ederim arkadaşlar çok iyidiler onlarada teşekkürlerimi iletin Hayırlı akşamlar dilerim

 5. Muhammet A. Y. dedi ki:

  Emniyet nakliyat’ ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Hepsinden ailecek çok memnun kaldık. Çok nezaketli ve beyefendi insanlar. İşlerini titizlikle yapıyorlar

 6. Gonca E. E. dedi ki:

  Ankara’dan kayseri evimi taşıtım emeklerine sağlık. Dürüst, anlayışlı, saygılı insanlar ve hakkını veriyorlar. Çok Çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir