Mobilyaların Sökülmesi

Mobilyaların Sökülmesi

Evden Eve Taşımanın en önemli bölümünü oluşturan Mobilyaların, taşınmaya hazırlanması, nasıl taşınması gerektiği, ve nasıl monte edileceği, hakkında bilgiler vermeye çalışacağız
Gardırop sökümü ve montajı
Ev eşyası taşımalarında firmamızın kardolap süküm ve montesi konusunda uzman olan marangozları tarafından eşyanın alınacağı birinci adres de gardırop marangoz tarafından matkapla düzenli şekilde demonte edilir. Gardıroptan çıkan civata ve aksesuarlar düzenli şekilde paketlenir. Sökümü yapılan kardoplap parçarı korunaklı çift yönlü havalı patpat baloncuklarla sarılır. Ambalajlanması yapılan kardolap parçaları araçta ayrılan özel yerlerde aralarına ek strafor mahzemeler konularak daha iyi şekilde korunması sağlanır. Araç ikinci adrese yanaştıkdan sonra ilk gardırop parçaları inerek evin içersinde sizin istediğiniz yere profosyonel marangozumuz tarafından demontesi yapılır.

sukum-ve-montesikayseri-evden-eve-nakliyat
yemek masası sökümü ve montajı
Evden eve nakliyat sırasında evde bulunan yemek masası yere temiz hijyenik patpat sarıldıktan sonra üzerine ters şekilde konlurak işlem başlar. Yemek masamızın ayakları sökülüyorsa söküme uygun matkap ve veya alyanla sökümü yapılır. Sökülen ayaklar özel patpat ambalajlarla tek tek sarılır ambalajlanır. Patpatın üzerinde kalan yemek masasın gövdesi patpat ambalajla iyi bir şekilde her yeri kapancak şekilde sarılır.
Nasıl Çalışır
Eşyalarınız kamyona yüklenmeden önce sökülür her parça tek tek paketlenir nakliye kamyonuna yüklenir. Dikkat edilmesi gereken önemli iki nokta var bir parçalar üzerinde çıkıntı oluşturacak vida veya benzeri parçaların bırakılmaması, iki sökülen parçaların paketlenmeden kamyona yüklenmemesidir. Bu iki nokta mobilyanın çizilmesini önleyecektir.

“Mobilyaların Sökülmesi” için bir yanıt

  1. kayseri evden eve,Emniyet taşıma dedi ki:

    kayseri evden eve taşıma, Alanında uzman deneyimli personel kadromuz ve planlı çalışma sistemimiz sayesinde işiniz kesilmeden ofis, büro ve işyerlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz ayrıca.
    Firmamız , kayseri evden eve nakliyat , güçlü referans ve Taşımacılık seçenekleri ile daima yanınızda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + one =