Yorumlar

“Yorumlar” için 110 cevap

 1. Nalan Ö. dedi ki:

  Şuana kadar gördüğüm ve çalıştığım en iyi firma. Gerçekten çok yardım sever ve durustler. Ne konuştu ve anlaştıysak o gerçekleşti. Resul Bey ve emniyet nakliyat ekibi eşyalarımı tam zamanında alıp tam zamanında teslim ettiler. firma ile çalışmanızı tavsiye ederim.

 2. Burcu P. dedi ki:

  Resul Bey ve ekibi sayesinde gözümde büyüyen taşınma işi kolaylıkla son buldu. Tüm ekip olarak son derece titiz ve hızlı bir şekilde çalıştılar. Herkese tavsiye edeceğim kendilerini, gerçekten çok profesyonel bir nakliyat gerçekleşti. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ederim.

 3. Hakan A. dedi ki:

  Kayseri Emniyet Nakliyata ev tanıttığım için çok mutluyum , bir çok nakliyat firmasına evimi taş ittirdim ama çok sıkıntı yaşadım ama emniyet ile sorunsuz ve her şey yeri yerine kuruldu ve yerleşti. Emeği geçen herkese teşekkürler. Başarıların devamını dilerim.

 4. Ayhan Ç. dedi ki:

  işini mükemmel yapan. Emniyet nakliyat ve çalışanları Müşteri memnuniyeti odaklı. zamanında kusursuz teslimat. Kusursuz demontaj ve montaj işçiliği yapıyor. Genç bir arkadaş olması dezavantaj olur mu acaba derken gereksiz ön yargı yapmışız. Her anlamda işinin uzmanı. Eline sağlık, emeğine sağlık yasın Bey.

 5. Salih D. dedi ki:

  Gerçekten Çok memnun kaldık, ve Emniyet nakliyat herkese tavsiye ediyoruz. Ayrıca Çözüm odaklı, pratik ve işlerini ciddiyetle yapıyorlar.

 6. kerimcan dedi ki:

  Kayseri emniyet nakliyat Resul Bey ve ekibi son derece profesyonel. müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışıyorlar. Bu zamana kadar çalıştığım taşımacılık hizmeti veren firmalar arasında en basarilisi.

 7. Murat E. dedi ki:

  Kayseri Emniyet nakliyat ve çalışanları Çok profesyonel temiz işçilik çıkarıldı gayet güzel paketlemeyi itina ile yapıldı.zarar görmeden yerleştirilip monte edildi,şehirler arası taşındığı halde hiçbir sıkıntı yaşamadım.Asansörle çok kısa zamanda tüm eşyalarım kolay ve pratik bir şekilde taşındı.çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. 5 yıldız güvenilir.

 8. Ayşe Dağdelen dedi ki:

  Kayseri Emniyet nakliyat ta Çok teşekkür ederim 1 ay önce evimi taşıdım çok memnun kaldım Allah razı olsun firma sahibindende elemanlarındanda ben memnun kaldım herkese de öneririm güvene bilirsiniz

 9. demir allamen dedi ki:

  Kayseri evden eve nakliyat hizmetinde en iyi hizmet veren firmalar arasında Kayseri Emniyet evden eve nakliyatı herkese tavsiye ediyorum. Hızlı ve profesyonel bir iş yapmaktalar buradan kendilerine teşekkür ederim.

 10. Turan B. dedi ki:

  Evimizi taşımak için Kayseri emniyet nakliyat firmasıyla irtibata geçtik evimize gelen Expert yardımıyla nakliye öncesi yapılması gerekenleri eşya taşıma hakkında bilgi verdiler.Nakliye günü dedikleri saatte gelip sökülmesi gereken mobilyalarımızı söküp ambalajlama işlemi yapıldı.Beyaz eşyalarımızı özenli bi şekilde sarıp paketlediler.çalışma arkadaşları özenli bir şekilde çalıştılar ve kurulması gereken mobilyalarımızı kurulumu çok iyi şekilde yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.