Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sağlıyor Musunuz?
Kayseri de asansörlü evden eve nakliyat, hizmeti, 15 Kata kadar çıkabilen asansörlü evden eve taşımacılık sistemimiz ile yüksek katlarda oturan müşterilerimize güvenli ve hızlı düzeyde taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Nakliyat İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?
Genellikle evden eve nakliyat, işlemleri şehir içi 1 gün içerisinde yapılabilmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma, işlemlerinde ise eşyanın gideceği uzaklığa bağlı olarak ortalama 2-3 gün arasında sürebilmektedir.

 

Araçlarınız Kapalı Çelik Kasa Nakliye Araçları Mı
Taşımacılık araçlarımızın hepsi Üstü kapalı ve kasa içinin mobilyalı olması ile eşyanın taşınma sırasında hiçbir zarar görme olasılığı neredeyse imkansızdır. Araçlarımızın bakımı deneyimli personellerimiz ve yetki servisler tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda firmamız bünyesinde hiçbir nakliye aracı eski model değil tamamen yeni model taşımacılık araçlarıdır.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyat neye göre değişiyor?
Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları, şehirlerarası nakliyat mesafeye ve taşınacak eşyanın miktarına göre değişmektedir. Kayseri Emniyet nakliyat, olarak bu fiyatlar yetkili eksperlerimiz tarafından incelenip yerinde tespit yapıldıktan sonra uygun bedeller içersinde belirlenmektedir. kayseri Şehirler arası Evden eve nakliyat, uzmanlık gerektiren bir işlemler sürecidir. Firmamız, nakliye işlemini yaparken uzman ekiplerimiz her türlü işlemi sorunsuzca yerine getirmektedir. Kayseri evden eve naklyat, sektöründe saygın bir yere sahip olan firmamız fiyat politikalarında oldukça hassas bir çizelgeye sahiptir.Kayseri Evden eve fiyatları konusunda belirlenen rakamlar en uygun seviyede tutulmaya çalışarak öncelikle müşterimizin memnuniyetini düşünmekteyiz. Sektöründe işinin ehli olan ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere hizmetlerimizde hiçbir olumsuzlukla karşılaşmamanız adına son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktayız.

 

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir
Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok, vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
Taşıma maliyeti taşınıcak eşyaların çokluğuna hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye , kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − 11 =