Sigorta Evden Eve Nakliyat

Özellikle evden eve ve kurumsal taşımacılıkta taşınacak vatandaşlarımızın firmalara ilk olarak sorduğu soru olan sigortalı taşıma konusunu ele almamız iyi olacak.
Öncelikle sigorta kapsamları konusuna değinelim.
Peki, mali mesuliyet sigortası evden eve nakledilmekte olan ev eşyasına nakliyatçının ihmalinden dolayı gelebilecek zararlara (kırılma, çizilme, çökme vb.) karşı koruma sağlıyor mu? Kesinlikle hayır. Özetle nakliyatçıdan kaynaklanan zararlara karşı bir sigorta koruması mevcut değildir.

Emtia Nakliyat Sigortası ise mal sahibi olarak Şehirler arası evden eve nakliyat sırasında özellikle trafik kazası vb. nedenlerle ev eşyamıza gelebilecek zararlara karşı bize koruma sağlamaktadır. Bu sigorta poliçesi de nakliyatçıdan kaynaklanan kırılma ve çizilmelere karşı koruma sağlamıyor. Çünkü bizim eşyalarımız hep ikinci el oluyor. Sigortacının eşyaların her birinin taşınma öncesi durumunu sigorta eksperleri vasıtasıyla tespit etmiş olması gerekiyor ki taşınma sırasında oluşan zarar anlaşılabilsin. Her taşınmadan önce sigorta eksperi çağırmak çok pahalı olduğundan sigorta şirketleri bu işlerden uzak duruyorlar. Ben maliyetini karşılarım eksper gelsin deseniz bile sigorta şirketleri bu işe yanaşmıyorlar.
Evden Eve Nakliyat Seçiminde Hızlı Karar Vermeyin

sigortali-evden-eve-nakliyatlogosu

Günümüzde Şehirler arası evden eve nakliye yapan firmalar çoğalırken, alınan hizmetin kalitesi düşmektedir. ev taşıma da Kaliteli bir firmayla çalışmak eşyaların zarar görmesini önlerken taşınma işinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. şehirler arası nakliye Büyük bir heyecanla aldığımız ve değer vererek kullandığımız eşyaların ucuz nakliyat şirketi tarafından hunharca taşınması, taşıma sırasında meydana gelen kararı karşılamada cebinizden daha fazla para çıkmasına neden olabilir. Ucuz etin yahnisi yenmez sözünü unutmamalı güvenilir bir nakliyat şirketi seçmelisiniz. İstanbul da oturuyorsanız veya kayseri iline taşınmanız gerekiyorsa iyi bir ev seçmenizin yanı sıra iyi bir evden eve nakliyat yapan firma araştırmanız gerekiyor.

Şehirler Arası Evden eve nakliyat seçiminde yapacağınız tek şey iyi bir firma seçerek eşyalarınızı teslim edin, önce konuştuğunuz firmayı Google üzerinde ismiyle aratarak web sitelerini gözden geçirin araştırdıktan sonra evinizin eşyalarını teslim edin. Şehirlerarası nakliyat işlerinizde kesinlikle iyi firmalara ile çalışmanın öneririz çünkü şehirler arası ev taşıma kolay bir iş değildir tecrübe ve önem isteyen bir iştir. ,

“Sigorta Evden Eve Nakliyat” için 2 yanıt

  1. Emniyet nakliyat kayseri dedi ki:

    Evinizmi taşincak durun firmamız tarafından ekspertiz gönderelim eşyaniz nasıl tasincak sizlere de anatsin aklınıza takilan olursa bizi aramadan karar vermeyin kayseri evden eve nakliyat sektöründe en gözde firması kayseri emniyet nakliyat

  2. EMNİYET NAKLİYAT,kayseri evden eve taşımacılık hizmetleri dedi ki:

    Biz Emniyet nakliyat, kayseri firması olarak tam 19 yılı aşkın bu işle meşgul olup kayseri ilımız de evden eve nakliyat işlemini Türkiye’nin 81 vilayeti ve nahiyelerine istenilen saat ve tarihte şehirlerarası eşya ve yük taşımacılığı sağlanır. Farklı model ve boyutlarda araç filomuz ile hizmetinizdeyiz kayseri emniyet nakliyat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 16 =