Kayseri evden eve, nakliye, evden eve taşımacılık, ev taşıma, Nakliyeci Firmaları, Şehirler Arası Nakliyat

“Müşteri Yorumu” için 90 cevap

 1. GAMZE DİNÇ dedi ki:

  Kayseri nakliyat Emniyet nakliyat firmasını yakın bir arkadaşım tavsiye etti gerçekten dediği kadar başarılı ve işine özen gösteren bir ekibe sahip.

 2. Mete, ç dedi ki:

  “Böyle harika bir hizmet için çok teşekkürler. kayseri’ye geçişimiz hiç vakit kaybetmeden tamamlandı. Tüm değerli eşyalarımızla birlikte eve güvenle dönmek güzel. “

 3. hamide, m dedi ki:

  kayseri den beni farklı içi taşımakta harika bir iş çıkardı… Zamanında… Kibar yetkin çalışanlar !! Bağlantı kurduğum kişi resul, en iyisiydi !!

 4. Mehmet,e dedi ki:

  Çok düzgün ve hızlı hareket. Hizmet baştan sona harikaydı. Taşıyıcılar profesyonel, hızlı ve esnekti. Yükleme ve boşaltma işlemi çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirildi. Kesinlikle tekrar kullanırım ve başkalarına şiddetle tavsiye ederim. Şimdiye kadar kullandığım en iyi taşıma şirketi.

 5. irfan. d dedi ki:

  2 ci kata eşyalarımı aldılar ve yeni eve 10 kata taşıdılar firmanın yapacak iş bukadar güzel olabilir ancak gerçekten çok sağ olsunlar bizi hiç yormadılar. sorunsuz bir taşıma oldu herkese tasfiye ediyorum emniyet nakliyat.

 6. kemel dedi ki:

  gerçekten memnun kaldık emeklerine sağlık emniyet nakliyat ve çalışanlarına çok teşekkürler.

 7. Salih.d dedi ki:

  Kayseri Fevzi çakmak mahallesi otryordum fakat Talas ta ev aldım eşyanin taşınması için emniyet nakliyat ile randevu verdim 3,kata eşyalarımızı aldilar 8 kata taşdilar çok memnün kaldım elemanlar profesyonel işinde gerçekten çok teşekkür ederim Emniyet Nakliyat ve ekibine.

 8. Rasim dedi ki:

  Kayseri Talas dan Erkilet de eşya taşıma hizmeti aldım emniyet nakliyat firması da ve ekibine teşekkür ederim ev herkese tavsiye ediyorum.

 9. Ahmet dedi ki:

  Emniyet nakliyat Kayseri şehir içi esyami taşıtım gerçekten çok memnün kaldım emniyet nakliyat ve personel ine çok teşekkür ediyorum.

 10. Salih pınar dedi ki:

  Sıkıntısız ve Hızlı bir şekilde taşınma işlemimiz tamamlandı.Kesinlikle tavsiye ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir