Kayseri Evden Eve

Müşteri Yorumu

Müşteri Yorumu için 53 cevap

 • Emniyet nakliyat ve çalışanları çok teşekür ederim sorunsuz eşyalarımı taşımasini yaptilar
  herkese tavsiye ederim.

 • Kayseride evimi taşıtmak icin anlastim söyledikleri saatte geldiler ve taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Aldığım hizmetten ve yaptıkları işten çok memnun kaldım.

 • Kayseride şehir içi evimi taşıtım çok memnun kaldım Tavisye edebilirim. Tekrar işim olduğunda çalışmak isterim. Ekibinden çok memnun kaldım.

 • bugüne kadar çok firmayla çalıştık fakat Emniyet nakliyat gibisi güremdim, hem kaliteli hizmet sapasağlam bir şekilde eşyalarımızın toplanması ve her şeyden önemlisi kibar güler yüzlü oluşları herzeye değerdi ellerinize sağlık biz buradaki yorumları okuyarak tercih etmiştik ama inanın nakliyat işini çok iyi yapıyorlar, kesinlikle tavsiye ederiz bundan sonraki ihtiyaçlarımızda her zaman çalışmak isteriz arkadaşlara da söylediğimiz gibi pire gibi çalıştılar

 • Ben kayseri’da ikamet etmekteyim. İşim gereği manisa’a taşınmak için Emniyet Nakliyat ile anlaştım. ve Firmadan memnun kaldım. Çalışanları iyi, zamanlamaları ve paketlemeleri de iyiydi. Tavsiye ederim.

 • merhaba ben y. aydemir . kayseri emniyet nakliyat şehir içi evimi taşıtım çok memnun kaldım ve ev taşıyan herkese tefsiye ederim

 • Emniyet nakliyata çok teşekkür ederim eşyalarımı çok güzel paketlediler, kırmadan düzenli bir şekilde taşıma yaptılar bu kadar hızlı ekip görmedim. Saygıda kusur etmediler, kesinlikle on numarasınız herkese tavsiye ederim.”

 • öncelikle merhabalar ben h. özdemir kayseri den İstanbul a evimi taşıtım çok çok memnun kaldım her kesede tafsiye ederim Emniyet nakliyat.

 • ben Kayseri’den arkana evimi taşıtım çok memnun kaldım
  Emniyet nakliyat ve çalışanlarına
  Teşekkür ederim,

  Saygılarımızla,

 • kayseri şehir içi evimi taşıtım kayseri Emniyet nakliyat, arkadaşların hepsi saygılı, çalışkan ve dürüst kişilerdi. İsteklerimizi hemen yerine getirdiler. Anlaşma şartlarını önceden belirlediğimiz üzere tek bir değişiklik uygulamadan yerine getirdiler. Bir daha taşınsam yine bu firmayı tercih ederim. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

…………………………………………….evden eve kayseri nakliyat,kayseri evden eve nakliyat, kayseri evden eve nakliyat melikgazi,kayseri evden eve nakliyat platformu,kayseri Talas evden eve nakliyat, nakliyat kayseri, kayseri evden eve taşımacılık , evden eve nakliyat fiyatları , pınarbaşı evden eve nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşıma işini Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. Kayseri, her yerine ,kayseri evden eve nakliyat, sektöründe asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.  Eşyalarınızın 

boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Devamı .

Son Yorumlar
 • Yükleniyor...
Hizmet Bölgelerimiz