kayseri evden eve nakliyat,kredi kartlarına taksit imkanı

kayseri evden eve nakliyat,kredi kartlarına taksit imkanı

kayseri evden eve nakliyat,kredi kartlarına taksit imkanı. Artık ev taşıma çok daha kolay ister şehir içi ve ister şehirlerarası nakliyat olsun. Kredi Kartına Taksit İmkanı evden eve nakliyat, sektör her alan nakit konusunda problem yaşamaktadır. Bunu ele alan firmamız kayseri evden eve taşıma sektörde bir ilk yapmış bulunmaktadır. Kredi kartı ödemesi ! Üstelik taksit imkanı ile ! Tum kartlara 1,2,3,4,5,6,7,8,9 taksit imkanı ile ödeme imkanı sunmaktayız ! Kredi Kartına Taksit İmkanı Kayseri Nakliyat Yani bugün taşınıp ay ay parça parça ödemesini yapabileceksiniz. Firmamız her zaman sektörde kendi adına bu tür yenilikler ve üstünlükleri yapmaktadır.

Firmamız Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat için geçerli olan 1,2,3,4,5,6,7,8,9 taksit imkanı sunmaktayız. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde nakliye bedeli + KDV şekilde faturalandırılarak tarafınıza firmamız adına fatura kesilmektedir.

Firmamız Buna bir kolaylık daha getiren firmamız seyyar pos cihazı ile hizmet vermektedir. Yani bu ne anlama gelir? Kredi Kartına Taksit İmkanı Evden Eve Taşıma esnasında sizin başka işlerinizin de olabileceği göz önünde bulundurularak pos cihazını ödeme kolaylığı adına evinize kadar getiriyoruz. Bunun yanı sıra asıl amacımız evden eve denince sadece ev taşınması ve para kazanmak anlamına gelmesi değildir. Halkımızın müşterilerimizin memnuniyeti bizler için paha biçilmezdir. Güzel iş güzel işlerin rekabetini getirir ve buda kayseri evden eve taşımacılık sektörü daha güvenli hale getirir.

“kayseri evden eve nakliyat,kredi kartlarına taksit imkanı” için bir yanıt

  1. Firmamızda Kredi Kartı Geçerlidir !
    kayseri Şehir içi evden eve taşıma, ve şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamak maksadı ile Şehiriçi taşımada 1,2,3,4,5,6,7,8,9 taksit, şehirlerarası nakliyat hizmetinde ise 5 taksit yapılmaktadır.
    Firmamız Şehirler arası nakliyat için geçerli olan kampanyamız ise; ile peşin fiyatına 5 taksit imkanı sunmaktayız. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde nakliye bedeli + KDV şekilde faturalandırılarak tarafınıza firmamız adına fatura kesilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir