Firma Profili

Firma Profili

KAYSERİ EMNİYET EVDEN EVE NAKLİYAT
Kayseri evden eve nakliyat, sektörünün önde gelen firmamız Emniyet nakliyat , evden eve taşıma sektörüne hizmet vermektedir. Kayseri, ankara, istanbul, adana ,bursa ,ve tum türkiye,evden eve nakliyat alanında faaliyetinin sürdüren Emniyet nakliyat Ticaret ve Sanayi A.S evden eve taşıma kapasitesine sahip olan Ornek bir ev taşıma olmak üzere ofis taşıma, banka taşıma,fabrika taşıma,hastane taşıma,okul taşıma, gibi bir çok alanda hizmetvermektendır.firma pırofili
2000 yılından beri evden eve nakliyat, yapan firmamız ev & ofis taşıma sektöründeki Türkiye’nin en güvenilir evden eve nakliyat firmalarından birisi olma özelliğine sahiptir.
kayseri emniyet evden eve nakliyat, Eğer karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

kayseri evden eve nakliyat, alanıda Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz esya, mobilya, koltuk takimlari, vb.” avrupadan ithal pet graft kagitlari, kirilacak esyalariniz ise beyaz kagitlara sarilip özel karton kutulara yerlestirilir. Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kisinin olmasi yeterlidir. Tasinma islemi esnasinda esyalarinizin zarar görmemesi için gerekli prosedürler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama isleminde büyük önem gözetmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir