Ev Taşıma İhale Mağduru Olmayın

Ev Taşıma İhale Mağduru Olmayın

Son zamanlarda evden eve nakliyat ve şehir içi ve şehirler arası ihale usulle. armut.com sitesi evden eve nakliye gibi farklı hizmet sektörlerini hedeflemekte olup topladığı hizmet taleplerine ait bilgileri belli bir komisyon karşılığında pazarlamaktadır. Fakat insanlar 3.5 aldanarak en düşük fiyat teklifi veren nakliyeci olarak armut.com öye olmuş komisiyoncular. müşterilereiye firma olarak kendini tanıtarak ve. Firmalar talep sahibine ait kişilerin telefonunu görmek için ayrı, teklif vermek için ayrı ücretlendirilir. Anlaşma yapıldıktan sonra ise işi yapan firmadan anlaşılan fiyat üzerinden %30-50 arası komisyon almaktadır.

Ev taşıtırken 3,5 bakmadan Dikatlı olun mutlaka Pahalıya taşınmamak için mutlaka nakliye şirketi ile birebir görüşüp aracı firmalara ve komisyonculara itimat etmeyin, firma’nın armut.com’da hizmet veren firma olarak kayıtlı olması o firmanın kurumsal bir şirket olacağı anlamına gelmeyeceğini göz önünde bulundurun.

Yukarıda yer alan resimde gördüğünüz gibi bir evden eve nakliyat talebine teklif vermek için 30,55 TL ödemek zorundasınız. Ayrıca müşterinin teklifinizi kabul etmesi halinde %30 komisyon talep edilmektedir ki 1000 liraya yapılacak bir işte bu ücret 100 TL olarak nakliyeciye yansımaktadır.

Hem Nakliyeci Mağdur Hem Müşteri
Örnek olarak aşağıda sikayetimvar.com sitesine nakliyeci tarafından yapılmış bir yorum aşağıdaki gibidir.

armutevdeneve

Örnek olarak aşağıda sikayetimvar.com sitesine müşteri tarafından yapılmış bir yorum aşağıdaki gibidir.

evdenevemusteri

Sikayetvar.com web sitesinde armut.com hakkında yüzlerce şikayet yer almasına karşın vatandaşlarımız ihale sitelerine gereken tepkiyi göstermemektedir.

Tüm yorumlarda ve resimler olduğu gibi okuduysanız bu tür ihale siteleri her türlü müşteri ve nakliyeci meslektaşlarımızı mağdur etmektedir.sizde bu mağduriyeti yaşamamak için kesinlikle bu tür ihale sitelerinden uzak durun…

Armut.com şikayet profili: https://www.sikayetvar.com/armut

Enakliyat.com.tr şikayet profili: https://www.sikayetvar.com/enakliyat

Sahibinden.com.tr şikayet profili: https://www.sikayetvar.com/sahibinden

“Ev Taşıma İhale Mağduru Olmayın” için bir yanıt

  1. Evden eve nakliyat sektöründe Sayın değerli Müşteriler armut.com’u sağlam bir şirket zannederek güvenmekte lakin şikayetleri göz önünde bulundurduğumuzda armut.com’un sadece para karşılığında sizlerin onlara verdiği bilgiyi nakliyat şirketlerine satan bir aracı olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =