Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Alternatif Depolama Hizmetleri müşterileri için kayseri melikgazi kılıçaslan mahlesında bulunan depolama sahasında geçici veya uzun süreli olmak üzere ev ve ofis bazlı depolama çözümleri üretmektedir. Depolama hizmetinin müşterileri için hassasiyet ve öneminin farkındalığında hareket ederek uygun maliyetlerde avantajlı çözümler sağlamaktadır.
Raflandırılmış depolama sahasında mal kabul, stoklama, 1+1 2+1 3+ 1 hizmetleri verilmektedir.

Depolama Hizmetlerikayseri evden eve nakliyat

Eşya Depolama Hizmetinden Faydalanmanın Avantajları

Kayseri, eşya depolama Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir hizmet vermeyi hedeflemiş olan firmamıza depolama hizmetinde kayseride teslim etmeniz durumunda, eşyalarınızı size teslim edene kadarki süreç boyunca oluşabilecek tüm hasarlardan firmamız sorumludur. Kayseri evden eve nakliyat firmaları, da depolama da Eşyaların depolanması, ürün hasarının en aza inmesini sağlayacaktır. Titizlikle paketlenen eşyalar depolanma süreci boyunca nem, yağmur, kar gibi olumsuz koşullardan uzak tutulacaktır ve bu sayede eşyaların veya depolanan ürünlerin yıpranması engellenmiş olunacaktır. Kayseri , de Eşya Depolama hizmetinde Aynı zamanda özel havalandırma sistemi sayesinde, uzun süre saklanacak olan eşyaların havasızlıktan yıpranması ve kötü kokması gibi durumlar da söz konusu olmayacaktır.

Kayseri Depolama hizmetinde sizlere diğer depolama hizmeti vermeyi hedefleyen kayseri evden eve nakliyat firmalar, gibi başka firmalardan kiralanan depolarla değil, kendi depolarımızda hizmet vermekteyiz, Kalitesi yüksek güvenli bir depolama hizmeti için yüksek standartlara sahip tüm güvenlik önlemleri alınmış, uygunluğu çağdaş ve modern normlarda kayseri de depolama alanları kullanıyoruz.  Kaliteyi ekonomik fiyat avantajı  ve birçok avantajlı çözümler ile sunuyoruz.
Tüm Depolama Hizmetleri ile ev. ve ofis ve eşya toplanması esas alınmakta olup müşterilerinin isteklerine bağlı olarak adresli Depolama Hizmetleri alanlarda modern ekipmanlar ile farklı çözümler sunmaktadır. 7/24 güvenlik ve uluslararası standartlara uygun yangın güvelik sistemleri ile birlikte tüm risklere uygun sigorta poliçeleri ile birlikte hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 16 =